ERDOĞAN'DAN YENİ DÖNEM SİNYALLERİ
Volkan ATMACA

Volkan ATMACA

ERDOĞAN'DAN YENİ DÖNEM SİNYALLERİ

17 Eylül 2020 - 13:11

Her zaman yeniliğin öncüsü olma yolunda hızlı adımlar atan Ak Parti,Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde yeni vizyonlara ilerlemenin peşinde.

Bugün il başkanları toplantısında telekonferans yoluyla il başkanlarına seslenen Erdoğan, millete hizmet etmeye gönülden kararlı olduğunu birkez daha gösterdi.Başkan Erdoğan yaptığı ve yapacakları çalışmaların millete güzel bir dille ifade edilmesi hususunda il başkanlarına talimatlarını verdi.

Başkan Erdoğan, kongre sürecinde olan Ak Parti'nin  ilçe kongrelerinin %55'lik  kısmını tamamladıklarını il kongrelerine de Ekim ayı ortasında başlayacaklarını belirtti.Korona virüs salgını dolasıyla il kongrelerinin bazılarına telekonferans yoluyla bazılarına ise bizzat katılıp milletiyle kucaklaşmış olacağını belirtti.Millete hizmet boynumuzun borcu olduğunu sürekli belirten Başkan Erdoğan milletin  takdirini birkez daha kazanmış oldu.Başkan Erdoğan, "Biz sadece bugünün değil, geleceğin de partisiyiz, iktidarıyız, umuduyuz." dedi. "Zaman su gibi akıp gidiyor." Erdoğan, "Bu hıza kendimizi hazırlamazsak, önce yavaşlamaya, durmaya, gerilemeye mahkum oluruz. Asıl acısı diğer partilere benzeriz ki Allah bizi böyle bir akıbetten muhafaza eylesin diyorum." şeklinde konuştu.

Başkan Erdoğan her zaman ki sert o muhteşem tavrını birkez daha göstererek Dış güçlere Suriye politikası üzerinden ince mesajlar verdi

"TÜRKİYE TAMAMEN ÇEKİLİRSE SURİYE HUZURA MI KAVUŞUR?"

Hepimiz biliyoruz ki Türkiye Dünya Müslümanlarının umudu.
Türkiye Suriye üzerinden elini çekerse mazlumlara zulüm devam edecek.Ardından hedefleri Türkiye olacak.
Hepimiz biliyoruz ki darbelerle yıkamadıkları ülkemizi Devlet Başkan'ımıza saldırarak yapmaya çalışıyorlar.
Aynı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un açıklamaları gibi.....

Başkan Erdoğan Suriye üzerine önemli açıklamalar yaptı;

Erdoğan:''Türkiye neden Suriye'de, neden Libya'da, neden Afrika'da, Doğu Akdeniz'de, Kafkasya'da, Balkanlar'da diyorlar. Soruları tam tersinden soralım.

Türkiye tamamen çekilirse, Suriye bir anda barışa huzura, özgürlüğe mi kavuşur? Türkiye oradaki oyunları görmez ise Irak'ta her şey normale mi döner? Libya'da Türkiye olmaz ise darbeciler, yönetimi meşru hükümete mi bırakır?

Mesela AB, Türkiye tüm haklarından feragat ederse, uzun süredir uyguladığı çifte standarttan vazgeçerek sözlerini tutmaya mı çalışacak?

Mesela bu ülkeler çekip gidecekler mi? Şayet bu soruların hepsine samimi bir evet cevabı verilirse, izlediğimiz politikayı gözden geçirmek vacip hale gelir.

Küçük bir kesim dışında aklı başında olup da bu sorulara evet verecek kimseyi Türkiye'de görmedim, tanımadım, duymadım. Teşkilatlarımızın bunları halkımıza iyi anlatması çok önemlidir.

Bunun için gece gündüz milletimiz ile olacağız. Vizyonumuzu anlatacağız.''dedi

Bu açıklamalar üzerine bir kez daha görüyoruz ki Başkan Erdoğan önderliğin de Yeni dönemin kapılaırını açıyoruz.

Hep Birlikte Güçlü Türkiye olma yolunda gece gündüz demeden yorulmadan,bıkmadan,usanmadan çalışacağız.
                                                              Volkan ATMACA
                                                                            17 EYLÜL 2020

 

 

 

Bu yazı 323 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum